NYNÍ NA E-SHOPU MAESTRA FASHION NAKUPUJTE SE SLEVOU -50% a -40% NA VŠE!

Novinky

Svatební šaty

Maestra Fashion nabízí exkluzivní svatební šaty světových značek, které kladou důraz na preciznost šití s použitím materiálů a krajek té nejvyšší kvality.

Víme, že svatba je výjimečným okamžikem každé ženy, proto se snažíme zajistit vše, aby vaše svatba byla perfektní. A začínáme hned u svatebních šatů, protože nevěsta, která oblékne svatební šaty z našeho salonu v nich rozhodně zazáří a bude jedinečná. Naše svatební šaty naleznete nejblíže v Paříži. A můžeme Vám zaručit, že šaty Vás rozhodně okouzlí a už nebudete chtít jiné.

Vámi vybrané svatební šaty si objednejte a vyzkoušejte v pohodlí domova:) Pokud zjistíte, že Vám šaty nepadnou a nebudete je chtít upravit Vaší švadlenkou, můžete je do druhého dne od převzetí objednávky odeslat zpět s garancí vrácení peněz. Prosím šaty vyzkoušejte ihned po převzetí a telefonicky nás ihned kontaktujte, že zboží budete vracet, na tel.: 702 055 077. Později, než druhý den po převzetí zásilky, zboží vrátit nelze!

Pokud si přejete svatební šaty vyzkoušet nebo jen vypůjčit, je to možné, v salonu Rosalie v Zábřehu na Moravě, kde jsou všechny modely z naší nabídky k dispozici. Na zkoušku se prosím objednejte předem na tel.: 774 211 221.

 

V případě jakýkoliv dotazů ohledně svatebních šatů se na nás neváhejte obrátit na tel. čísle: 702 055 077.

O Maestra Fashion

Vítáme Vás v e-shopu Maestra Fashion!

Maestra Fashion nabízí přední světové značky pánské i dámské módy. U nás najdete oblečení, ve kterém se budete cítit vždy stylově či elegantně, ale zároveň pohodlně. Při výběru zboží pro náš obchod klademe důraz na kvalitu materiálu, padnoucí střihy, zajímavé barvy a originální vzory!

V pánské módě máme zastoupení u nizozemské značky A Fish Named Fred, která přestavuje unikátní styl oblékání plný hravosti, barev a zajímavých vzorů. Hlavní motto této značky je nesplývat s davem a být výjimečný!

Pokud preferujete v oblékání spíše elegantní styl představujeme Vám luxusní značku b u g a t t i. Tato německá značka je synonymem kvality a elegance. Bugatti je značka pro úspěšného muže, který má rád kvalitu a styl.

Dámy si jistě vyberou v kolekcích oblečení od italských značek Rinascimento a Kitana. Okouzlující móda, ve které se budete cítit jako ve své druhé kůži, snadno nositelná, ale nikdy nudná v detailu, určená pro ženu dynamickou, odvážnou, cítící se příjemně v centru pozornosti. Od elegantní po sportovní, od sofistikované po jednoduchý ženský vkus a navíc módní, to vše v sobě skrývá oblečení Rinascimento.

Značka Kitana je tu pro všechny ženy, které se nebojí předvést své křivky. Účelem značky Kitana není skrývat ženské tělo, ale být na něj hrdý a my jsme si jistí, že v módě značky Kitana hrdí budete. Kitana je elegantní, pohodlná, pečuje o detaily a je svěží. A jaká je další výjimečnost Kitany? Především, že jejich stylové oblečení je i ve velikostech 46-54.

Osobně Vás rádi přivítáme v luxusních prostorách módního salónu Maestra Fashion v Olomouci. Nabízíme dostatek prostoru a pohodlí, kde vás individuálně obsloužíme u dobré kávy a ukážeme vám nejnovější kolekce a trendy různých světových značek v pánské a dámské módě za přijatelné ceny.

Naše půjčovna svatebních šatů a společenské módy vám nabízí trendy modely předních značek.  Svatbu vám oblékneme jako celek.

Pokud přijdete jako celá rodina, dodáme vám a sladíme vše podle vašich představ. K šatům nevěsty doladíme oblek ženicha. Máme velký výběr vzorků košil a košili dokážeme sladit s barvou šatů nevěsty. Doladíme doplňky, například kravaty svědků s květinami nebo se šaty družiček. Zkrátka vše, co si bude klient přát.

2 položek celkem