NYNÍ NA E-SHOPU MAESTRA FASHION NAKUPUJTE SE SLEVOU -50% a -40% NA VŠE!

Svatební šaty

Maestra Fashion nabízí exkluzivní svatební šaty světových značek, které kladou důraz na preciznost šití s použitím materiálů a krajek té nejvyšší kvality.

Víme, že svatba je výjimečným okamžikem každé ženy, proto se snažíme zajistit vše, aby vaše svatba byla perfektní. A začínáme hned u svatebních šatů, protože nevěsta, která oblékne svatební šaty z našeho salonu v nich rozhodně zazáří a bude jedinečná. Naše svatební šaty naleznete nejblíže v Paříži. A můžeme Vám zaručit, že šaty Vás rozhodně okouzlí a už nebudete chtít jiné.

Vámi vybrané svatební šaty si objednejte a vyzkoušejte v pohodlí domova:) Pokud zjistíte, že Vám šaty nepadnou a nebudete je chtít upravit Vaší švadlenkou, můžete je do druhého dne od převzetí objednávky odeslat zpět s garancí vrácení peněz. Prosím šaty vyzkoušejte ihned po převzetí a telefonicky nás ihned kontaktujte, že zboží budete vracet, na tel.: 702 055 077. Později, než druhý den po převzetí zásilky, zboží vrátit nelze!

Pokud si přejete svatební šaty vyzkoušet nebo jen vypůjčit, je to možné, v salonu Rosalie v Zábřehu na Moravě, kde jsou všechny modely z naší nabídky k dispozici. Na zkoušku se prosím objednejte předem na tel.: 774 211 221.

 

V případě jakýkoliv dotazů ohledně svatebních šatů se na nás neváhejte obrátit na tel. čísle: 702 055 077.