NYNÍ NA E-SHOPU MAESTRA FASHION NAKUPUJTE SE SLEVOU -50% a -40% NA VŠE!

O nás

Vítáme Vás v e-shopu Maestra Fashion!

Maestra Fashion nabízí přední světové značky pánské i dámské módy. U nás najdete oblečení, ve kterém se budete cítit vždy stylově či elegantně, ale zároveň pohodlně. Při výběru zboží pro náš obchod klademe důraz na kvalitu materiálu, padnoucí střihy, zajímavé barvy a originální vzory!

V pánské módě máme zastoupení u nizozemské značky A Fish Named Fred, která přestavuje unikátní styl oblékání plný hravosti, barev a zajímavých vzorů.

Hlavní motto této značky je nesplývat s davem a být výjimečný! 

Pokud preferujete v oblékání spíše elegantní styl představujeme Vám luxusní značku Bugatti. Tato německá značka je synonymem kvality a elegance. Bugatti je značka pro úspěšného muže, který má rád kvalitu a styl.

Dále nabízíme kvalitní a funkční košile značek PURE a Maestra Fashion, ve kterých se díky kvalitním materiálům budete cítit celý den skvěle.

_MGF3016 _MGF4898 _MGF4319 _MGF4425


Dámy si jistě vyberou v kolekcích oblečení od italských značek Rinascimento a Kitana

Okouzlující móda, ve které se budete cítit jako ve své druhé kůži, snadno nositelná, ale nikdy nudná v detailu, určená pro ženu dynamickou, odvážnou, cítící se příjemně v centru pozornosti. Od elegantní po sportovní, od sofistikované po jednoduchý ženský vkus a navíc módní, to vše v sobě skrývá oblečení Rinascimento.

Značka Kitana je tu pro všechny ženy, které se nebojí předvést své křivky. Účelem značky Kitana není skrývat ženské tělo, ale být na něj hrdý a my jsme si jistí, že v módě značky Kitana hrdí budete. Kitana je elegantní, pohodlná, pečuje o detaily a je svěží. A jaká je další výjimečnost Kitany? Především, že jejich stylové oblečení je i ve velikostech 46-54.

Rinascimento_SS_203625 Rinascimento_SS_204647 Rinascimento_SS_205026 DSC08528_1 DSC08774

 

Osobně Vás rádi přivítáme v luxusních prostorách módního salónu Maestra Fashion v Olomouci.

Nabízíme dostatek prostoru a pohodlí, kde vás individuálně obsloužíme u dobré kávy a ukážeme vám nejnovější kolekce a trendy různých světových značek v pánské a dámské módě za přijatelné ceny.

Pokud při objednávce využijete možnost osobního odběru zboží, oblečení si u nás můžete vyzkoušet a pokud nepadne, vybereme společně jinou velikost či si vyzkoušíte jiné kousky, které Vám padnou do oka:)

Naše půjčovna svatebních šatů a společenské módy vám nabízí trendy modely předních značek.  Svatbu vám oblékneme jako celek.

Pokud přijdete jako celá rodina, dodáme vám a sladíme vše podle vašich představ. K šatům nevěsty doladíme oblek ženicha. Máme velký výběr vzorků košil a košili dokážeme sladit s barvou šatů nevěsty. Doladíme doplňky, například kravaty svědků s květinami nebo se šaty družiček. Zkrátka vše, co si bude klient přát.

IMG_2774    IMG_2743

 

Salon Maestra Fashion najdete na adrese: BEA campus, Tř. Kosmonautů 1, Olomouc, máme otevřeno Po - Pá 10:00 - 18:00 hod.

Vaše dotazy ohledně e-shopu, zboží a doručení rádi zodpovíme na tel.: +420 702 055 077

Na zkoušku svatebních či společenských šatů se objednávejte na tel.: +420 777 757 217 (možnost individuálního objednání i mimo provozní dobu)

IMG_2157