NYNÍ NA E-SHOPU MAESTRA FASHION NAKUPUJTE SE SLEVOU -50% a -40% NA VŠE!

Půjčovna šatů

Společenské šaty

Chcete být na plese královnou? Oslnit celý sál? Mít šaty, které nikdo jiný nemá? Rádi Vám nabídneme výběr z téměř 600 šatů, které naleznete u nás v Maestra Fashion v Olomouci. Na paletě barev nenajdete tu, kterou bychom v salonu neměli. Šaty jsou rozmanité nejen v barvách, ale i typech, délkách šatů a velikostech. Šaty u nás naleznete i ve velikostech 44+.

Je tedy libo róbu na ples, maturitní šaty či šaty, ve kterých zazáříte na firemním večírku? Budeme se těšit na Vaši návštěvu, ať už v běžné otvírací době nebo si můžete objednat svůj individuální čas, kdy se budeme věnovat pouze Vám. Pojďte se díky nám cítit výjimečně a královsky, protože vy si to zasloužíte!

 

IMG_2793    IMG_4303    IMG_4309

IMG_4433    IMG_4412    IMG_4459

Prodejna a půjčovna svatebních šatů

Svatba je výjimečným okamžikem v životě každé ženy. Snažíme zajistit vše, aby Vaše svatba byla perfektní. A začínáme hned u svatebních šatů, protože nevěsta, která oblékne svatební šaty z našeho salonu v nich rozhodně zazáří a bude jedinečná. Naše svatební šaty naleznete nejblíže v Paříži. A můžeme Vám zaručit, že šaty Vás rozhodně okouzlí a už nebudete chtít jiné.

V Maestra Fashion oblékneme družičky i všechny ostatní svatebčany. K šatům Vám nabídneme boty a módní doplňky, tak aby vše bylo sladěné podle Vašich představ. Plánování svatby nebylo nikdy příjemnější než právě teď, a právě s námi.

 

IMG_1424    IMG_1430    IMG_1434

IMG_1427    IMG_1440    IMG_1445-1

 

Rádi Vás přivítáme v našem salonu Maestra Fashion na adrese: BEA campus, Tř. Kosmonautů 1, Olomouc.

Postaráme se o to, aby zkoušení šatů pro Vás bylo zážitkem! Přijďte sama, s rodinou či přáteli, při šálku kávy nebo skleničce vína společně vybereme si pravé šaty pro Vás.

Otevřeno máme Po - Pá 10:00 - 18:00 hod. Pokud Vám provozní doba nevyhovuje, není problém objednat se individuálně dle Vašich časových možností.

Na zkoušku šatů se prosím objednávejte na tel.: +420 777 757 217

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

 

IMG_2757