VYUŽIJTE LETNÍCH SLEV NA E-SHOPU MAESTRA FASHION!

LETNÍ SLEVA -30 % NA KOŠILE, PLAVKY, TRIČKA, VESTY A BERMUDY OD ZNAČKY A FISH NAMED FRED!

LETNÍ SLEVA -20 % NA TRIČKA RINASCIMENTO A DÁLE -10 % HEDVÁBNÉ SUKNĚ MAESTRA FASHION!

Vrácení zboží

Vrácení zboží

Při nákupu přes internetový obchod máte dle § 1829 občanského zákoníku jako spotřebitel právo od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu odstoupit. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, je povinen předat nebo zaslat zpět zboží ve lhůtě nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. V ideálním případě nám prosím posílejte zboží v původním obalu.

Zboží nesmí být použité nebo poškozené.

Více informací naleznete v obchodních podmínkách.

Vrácení zboží

Pokud Vám zboží nevyhovuje, zašlete nám ho zpět řádně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození během dopravy.

Přiložte prosím kopii dokladu a Formulář o odstoupení od smlouvy, na který uveďte číslo účtu, na který Vám vrátíme peníze.

Peníze za zboží i zaslání objednávky pošleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Poštovné za vrácení balíku v tomto případě hradí zákazník, nikoliv prodejce, a to i v případě, že zákazník získal od prodejce doručení balíku na svou adresu zdarma. Další možností je osobní vrácení v kamenné prodejně na adrese: Maestra Fashion s.r.o., BEA campus, Tř. Kosmonautů 1, Olomouc, 779 00, které je zdarma.

Původní balení zboží

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Je třeba brát v úvahu náklady, které bude mít Maestra Fashion, s.r.o. s uvedením do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě. S ohledem na různorodost zboží mohou být tyto náklady různě vysoké a řeší se individuálně. Tyto náklady pak mohou být započteny s částkou za vrácené zboží.

Adresa pro zaslání zboží

Maestra Fashion, s.r.o.

BEA campus

Tř. Kosmonautů 1

779 00 Olomouc