NYNÍ NA E-SHOPU MAESTRA FASHION NAKUPUJTE SE SLEVOU -50% a -40% NA VŠE!

Vrácení zboží

Vrácení zboží

Při nákupu přes internetový obchod máte dle § 1829 občanského zákoníku jako spotřebitel právo od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu odstoupit. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, je povinen předat nebo zaslat zpět zboží ve lhůtě nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. V ideálním případě nám prosím posílejte zboží v původním obalu.

Zboží nesmí být použité nebo poškozené.

Více informací naleznete v obchodních podmínkách.

Vrácení zboží

Pokud Vám zboží nevyhovuje, zašlete nám ho zpět řádně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození během dopravy.

Přiložte prosím kopii dokladu a Formulář o odstoupení od smlouvy, na který uveďte číslo účtu, na který Vám vrátíme peníze.

Peníze za zboží i zaslání objednávky pošleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

Poštovné za vrácení balíku v tomto případě hradí zákazník, nikoliv prodejce, a to i v případě, že zákazník získal od prodejce doručení balíku na svou adresu zdarma. Další možností je osobní vrácení v kamenné prodejně na adrese: Maestra Fashion s.r.o., BEA campus, Tř. Kosmonautů 1, Olomouc, 779 00, které je zdarma.

Původní balení zboží

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Je třeba brát v úvahu náklady, které bude mít Maestra Fashion, s.r.o. s uvedením do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě. S ohledem na různorodost zboží mohou být tyto náklady různě vysoké a řeší se individuálně. Tyto náklady pak mohou být započteny s částkou za vrácené zboží.

Vrácení svatebních šatů

V případě, že Vám nebudou vyhovovat Vámi objednané svatební šaty je nutné nám tuto skutečnost sdělit ihned v den převzetí zásilky na telefonním čísle

702 055 077. Pro vrácení peněz je nutné svatební šaty odeslat zpět na naši adresu nejpozději následující den po dnu převzetí zboží.

Adresa pro zaslání zboží

Maestra Fashion, s.r.o.

Einsteinova 724/60

779 00 Olomouc